Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza organizatorów wolontariatu do korzystania z bezpłatnego poradnictwa i indywidualnych konsultacji w ramach projektu „Wsparcia organizatorów wolontariatu w Warszawie”.

Od marca br. do końca grudnia 2019 r. można skorzystać bezpłatnie z indywidualnych spotkań z doradcą. W ramach poradnictwa, doradca dokonuje wspólnie z organizatorem wolontariatu rozpoznania potrzeb dotyczących zaangażowania w wolontariat oraz przekazuje podstawową praktyczną wiedzę dotyczącą zarządzania wolontariatem. Doradca wesprze organizatorów udzielając praktycznych wskazówek dotyczących np. procesu rekrutacji wolontariusz czy aspektów formalnoprawnych współpracy.

Z konsultacji można korzystać 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu po uprzednim umówieniu się na spotkanie pod numerem telefonu 22 635 27 73, kom. 730 100 399 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W miarę potrzeb, nasi doradcy prowadzą także porady w miejscu działania organizacji. Zapraszamy serdecznie!


Działanie „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowane w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.