KulturaEdukacjaPomoc społeczna

Późne debiuty: Akademia 2.0

Stowarszyszenie Pracownia Filmowa "Cotopaxi"
Dołącz teraz
65%
Pozostało
731 dni

Adres:

Paca 40
04-386 Warszawa
Praga-Południe

Zadania

Zadania wolontariuszy:
- udział w warsztatach w roli asystentów
- praca z kilkuosobowymi zespołami uczestników nad ich autorskimi filmami
- wsparcie w organizacji premiery kinowej

Ile czasu?

3 godziny w tygodniu

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!

Dodatkowe wymagania

- dobra komunikacja

Oferujemy

- możliwość poznania nowych metod i technik pracy
z różnymi grupami
- możliwość bezpłatnego udziału w zagranicznych szkoleniach w ramach naszych pozostałych projektów
- zdobycie doświadczenia pracy w międzypokoleniowej grupie
- poznanie podstwowego sprzętu filmowego
- elastyczny grafik
- szansę na zatrudnienie w kolejnych działaniach
- możliwość odbycia praktyk studenckich

Możesz być także zainteresowany:

Wsparcie w Klubiku

Klub Zwalcz Nudę to rodzinne miejsce pełne nieodpłatnych warsztatów, zajęć, kafejka, świetlica, wypożyczalnia gier planszowych i sala zabaw dla dzieci. Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa. Klub składa się z kilku części tematycznych:1. Strefa mamy i malucha, 2. Strefa planszówek, 3. Wspólna przestrzeń 4. Zajęcia warsztatowe 5. Wspólne wydarzenia (eventy takie jak halloween), 6.Półkolonie wakacyjne

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR poszukuje wolontariuszy

Obozy oraz zajęcia dla Beneficjentów FAR

Wolontariat w projekcie Zaloguj i pomagaj - Warszawa dla seniora

Projekt Zaloguj i pomagaj - Warszawa dla seniora to warszawska inicjatywa finansowana przez Urząd M. St. Warszawy i realizowana przez Stowarzyszenie Q Rozwojowi, która ma na celu stworzenie społeczności wolontariuszy pomagających warszawskim seniorom. Rejestrując się na platformie zalogujpomagaj.um.warszawa.pl możesz sprawić, że osoby starsze zamiast siedzieć samotnie w domu, podzielą się z tobą swoimi doświadczeniami i będą się cieszyć twoim towarzystwem!

Pomoc dzieciom w nauce j.niemieckiego , hiszpańskiego , francuskiego

Program wolontariat w OPS.Realizowany jest 2000r. Celem programu jest właściwe zaspakajanie potrzeb rodzin dysfunkcyjnych, osób starszych i niepełnosprawnych będących mieszkańcami dzielnicy Bielany.

zostań wolontariuszem w Dziecięcym Uniwersytecie Ciekawej Historii

Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii to pierwszy w Polsce dziecięcy uniwersytet historyczny. Naszą misją jest upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży dziedzictwa historycznego i kulturowego Polski, Europy i świata. Naszym znakiem rozpoznawczym są zajęcia utrzymane na najwyższym poziomie merytorycznym. Współpracujemy z wykładowcami akademickimi, ludźmi sztuki, kultury, archeologami, antropologami, historykami, podróżnikami. Spotkania odbywają się w soboty na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzone są w sposób niekonwencjonalny, inspirujący, angażujący uczestników i budzący fascynację młodego odbiorcy. Organizujemy je po to, aby: • Zapoznawać słuchaczy z kulturą materialną i duchową minionych wieków • Przekazywać podstaw wiedzy humanistycznej • Rozwijać naturalnej ciekawości świata • Pomagać w rozpoznawaniu mechanizmów i procesów, jakie rządzą ludzkimi dziejami • Dostarczać narzędzi do lepszego odnajdywania się we współczesnym świecie