Kultura

Wolontariusz/ka do skanowania prac plastycznych

Fundacja Animacja
Dołącz teraz
52%
Pozostało
43 dni

Adres:

Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
Praga-Południe

Zadania

Poszukujemy wolontariusza, który będzie dysponował czasem, aby w domu kultury skanować klisze fotograficzne/prace plastyczne na pożyczonym przez nas skanerze. Termin wykonania zadań: do końca listopada/grudnia 2018 r.

Czas wykonywania zadań do uzgodnienia z wolontariuszem, może być to np. raz na tydzień po 4h.

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się kulturą warszawskiej Pragi. Naszym autorskim, interdyscyplinarnym projektem jest „Praga Gada”, w którym artyści adaptują na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi.

Dodatkowe wymagania

Dyspozycyjność
Dbałość o szczegóły
Zainteresowanie sztuką
Odpowiedzialność
Prosimy o przesłanie CV lub kilku zdań o sobie oraz tel. kontaktowego.

Oferujemy

Praca ma charakter wolontariacki. Możemy podziękować wolontariuszowi w formie referencji oraz przekazać wysokojakościowy komiks z naszej unikalnej serii „Praga Gada” w prezencie.

Możesz być także zainteresowany:

Późne debiuty: Akademia 2.0

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!

WOLONTARIAT W WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY NR 78

Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 78 poszukuje wolontariuszy, którzy chętnie podzielą się swoją pasją i swoimi umiejętnościami. U nas będziesz mógł się realizować i spełniać marzenia o pomaganiu. U nas zdobędziesz doświadczenie oraz podniesiesz dotychczasowe kompetencje. Chcesz poprowadzić własne działania/zajęcia? Chcesz zrealizować własny projekt czy pomóc przy działaniach/wydarzeniach? Czekamy na Ciebie. Dla nas liczy się człowiek.

Poszukiwany wolontariusz do prowadzenia zajęć w języku obcym

W Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży nr 78 od 2 lat prowadzone są darmowe zajęcia z języka szwedzkiego. Cieszą się one ogromną popularnością. Wychodząc naprzeciw czytelnikom i osobom odwiedzających Bibliotekę chcemy rozwinąć nauczanie języków obcych w Bibliotece. Stąd pomysł na nowy język. Jeśli język obcy to Twoja pasja – czekamy na Ciebie.

Wolontariusze do pomocy przy pierwszej prezentacji nowo wydanego komiksu!

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku prowadząca autorski projekt „Praga Gada” (rejestrujemy opowieści seniorów i upowszechniamy je w formie wysokojakościowych komiksów).

OPS Praga-Południe

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia współpracy z OPS Praga-Południe w ramach Wolontariatu w OPS. Pomoc oparta będzie przede wszystkim na pomocy dwóm grupom odbiorców. Jedną z nich są dzieci, którym wolontariusze będą mogli pomóc w odrabianiu prac domowych. Drugą grupą beneficjentów są osoby starsze, którym pomoc opiera się głównie na dotrzymaniu towarzystwa podczas spacerów, rozmowie, czy nawet pomoc w udaniu się do lekarza

Wolontariusz/ka do tłumaczenia wywiadów z Seniorami [ENG]

Wolontariusz/ka do pomocy przy wystawie i czytelni komiksów

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego, która od 2010 r. realizuje autorski, interdyscyplinarny projekt „Praga Gada” (adaptujemy na wysokojakościowe komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).