KulturaKultura

Wolontariusz/ka do skanowania prac plastycznych

Fundacja Animacja
Dołącz teraz
20%
Pozostało
8 dni

Adres:

Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
Praga-Południe

Zadania

Poszukujemy wolontariusza, który będzie dysponował czasem, aby w domu seniora skanować klisze fotograficzne na swoim własnym lub pożyczonym skanerze wyposażonym w przestawkę do skanowania klisz.
Zakres prac to kilkadziesiąt klisz. Mieszkania seniorów znajdują się na terenie Warszawy. Termin wykonania zadań: do końca listopada 2017r.

Czas wykonywania zadań do uzgodnienia z wolontariuszem, może być to np. raz na tydzień po 2h.

d) Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się kulturą warszawskiej Pragi. Naszym autorskim, interdyscyplinarnym projektem jest „Praga Gada”, w którym artyści adaptują na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi.

Dodatkowe wymagania

Dyspozycyjność

Oferujemy

Praca ma charakter wolontariacki. Możemy podziękować wolontariuszowi w formie referencji oraz przekazać wysokojakościowy komiks z naszej unikalnej serii „Praga Gada” w prezencie.

Możesz być także zainteresowany:

Wolontariat w Centrum Społecznym Paca 40

Paca 40 powstało aby wspierać rozwój społeczności lokalnej, aby była zintegrowana, silna, aktywna i świadomie decydowała o sprawach dla niej ważnych. Nie ma aktywnej społeczności bez wolontariatu! Wszystkie działania na Paca są bezpłatne, ponieważ prowadzącymi są wolontariusze. To dzięki ich pasji możecie przyjść i bez żadnych opłat uczestniczyć w zajęciach. Nasi wolontariusze do wspaniała grupa odpowiedzialnych mieszkańców, ponieważ aktywność wolontariacka to działanie obywatelskie na rzecz swojego otoczenia. Jeśli podoba Ci się taka wizja społeczeństwa obywatelskiego to zapraszamy! Zespół Paca nie tworzy zajęć, które się tu odbywają. To wolontariusze zgłaszają się by prowadzić spotkania. Bo taka jest nasza ZASADA: jeśli chcesz korzystać z tego miejsca, proszę zrób coś dla innych, a oni zrobią coś dla Ciebie.

Późne debiuty: Akademia 2.0

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!

Wolontariusz/ka do pracy zdalnej - konwertowanie plików

Projekt Praga Gada Gwarą - adaptacja na komiksy felietonów Stefana Wiecha Wiecheckiego

4. BMW Półmaraton Praski - 2 września w wieczornej odsłonie

4. BMW Półmaraton Praski – 2 września w wieczornej odsłonie!

Działaj na PACA! – spotkanie informacyjne dla wolontariuszy_ek chcących prowadzić zajęcia z języków obcych

Języki obce to pasja, która chcesz się dzielić? Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności? Jesteś osobą aktywną, mającą trochę czasu wolnego, który nie wiesz jak pożytecznie zagospodarować? Chcesz się dowiedzieć jak działa Centrum Społeczne Paca? Szukasz nowych wyzwań? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/łaś tak, zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu wolontariuszy i wolontariuszek działających w Centrum Społecznym Paca. Pierwszym krokiem jest udział w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 23. sierpnia (środa) o godzinie 18:00. Przyjdź na PACA i zobacz jak działamy! Obecnie poszukujemy osób chcących prowadzić zajęcia języków obcych. Najbardziej zależy nam na języku angielskim, ale poszukujemy osób chcących prowadzić zajęcia z każdego języka. W zależności od ilości chętnych wolontariuszy/ek oraz Twoich predyspozycji możesz prowadzić zajęcia - na różnym poziomie (początkujący, zaawansowani) - dla różnych grup (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy/rki) - z języka specjalis

Wolontariusz/ka do pomocy na stoisku Fundacji Animacja na Targach Komiksu i Gier w Łodzi 2017

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego, która od 2010 r. realizuje autorski, interdyscyplinarny projekt "Praga Gada". Projekt polega na adaptacji na wysokojakościowe komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi