Przestrzeń miejska

Połącz pasję z pomaganiem:)

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki
Dołącz teraz
21%
Pozostało
6 dni

Adres:

Rydygiera 8
01-793 Warszawa
Żoliborz

Zadania

Aktualnie poszukujemy wolontariuszy w obszarze promocji i marketingu, ale jeśli masz inne zdolności to z chęcią spotkamy się Tobą i porozmawiamy o możliwościach współpracy.
Poszukujemy osób:
• zdecydowanych, z pasją, otwartych na wyzwania i pracę w ciekawych przedsięwzięciach
• znających narzędzia marketingowe oraz pojęcie fundraisingu (mile widziane)
• kreatywnych, samodzielnych i zaangażowanych
• mających pozytywne nastawienie wobec ludzi i świata.

Wymiar czasu pracy wolontariusza/ki: min. 5 godzin tygodniowo, szczegóły do uzgodnienia.

Wolontariat jest organizowany w ramach wsparcia kadrowego projektów prowadzonych przez fundację. Głównym celem jest wsparcie fundraisera fundacji w planowaniu organizacji oraz realizacji projektów w obszarze marketingu, PR oraz zbiórki środków na działania fundacji:)

Dodatkowe wymagania

Szukamy osoby, którym nie jest obce pojecie marketingu:)

Oferujemy

Co oferujemy?
• umowa o współpracę,
• wsparcie merytoryczne i organizacyjne opiekuna wolontariatu,
• referencje bądź zaświadczenie potwierdzające współpracę,
• możliwość kontynuowania współpracy w ramach projektów, przedsięwzięć realizowanych przez Fundację.

Możesz być także zainteresowany:

Pomóż nam wspierać osoby w żałobie.

Fundacja służy pomocą: psychologiczną i prawną, chce także zainicjować dyskusję o doświadczeniu żałoby i kształtować wrażliwość społeczną na sytuację osieroconych dorosłych i dzieci.Prowadzimy szkolenia i warsztaty na temat pomocy osobom w żałobie. W Fundacji rozwijamy się i robimy wszystko, żeby zadbać o naszych podopiecznych. Dlatego zależy nam na współpracy z wolontariuszami - osobami, które wsparłyby nasze działania.

Warszawskie Hospicjum Społeczne poszukuje wolontariuszy

Warszawskie Hospicjum Społeczne stara się nieść wszelkiego rodzaju pomoc osobom w terminalnej fazie choroby nowotworowej, które pragną resztę życia spędzić we własnym domu, oraz opiekującym się nimi rodzinom.

Czwartki na Plus

W ramach realizacji zadania zorganizowana jest specjalistyczna pomoc psychologiczna i poradnictwo informacyjno-medyczne w formie spotkań stacjonarnych dla osób żyjących z HIV i chorych na AIDS oraz ich rodzin i bliskich, w szczególności dla osób świeżo zdiagnozowanych zamieszkujących lub przebywających na terenie M. St. Warszawy. Przy zachowaniu wielostronnej współpracy pomiędzy organizacjami, opiekujemy się i docieramy ze wsparciem do różnorodnych grup odbiorców, począwszy od pacjentów pozostających w terapii substytucyjnej lub mających problemy z utrzymaniem leczenia ARV, przez specyficzne problemy par o statusie mieszanym, kobiet, osób z grupy MSM, skończywszy na rodzinach z dziećmi żyjącymi z HIV/AIDS.

Wolontariat w Centrum Społecznym Paca 40

Paca 40 powstało aby wspierać rozwój społeczności lokalnej, aby była zintegrowana, silna, aktywna i świadomie decydowała o sprawach dla niej ważnych. Nie ma aktywnej społeczności bez wolontariatu! Wszystkie działania na Paca są bezpłatne, ponieważ prowadzącymi są wolontariusze. To dzięki ich pasji możecie przyjść i bez żadnych opłat uczestniczyć w zajęciach. Nasi wolontariusze do wspaniała grupa odpowiedzialnych mieszkańców, ponieważ aktywność wolontariacka to działanie obywatelskie na rzecz swojego otoczenia. Jeśli podoba Ci się taka wizja społeczeństwa obywatelskiego to zapraszamy! Zespół Paca nie tworzy zajęć, które się tu odbywają. To wolontariusze zgłaszają się by prowadzić spotkania. Bo taka jest nasza ZASADA: jeśli chcesz korzystać z tego miejsca, proszę zrób coś dla innych, a oni zrobią coś dla Ciebie.

Późne debiuty: Akademia 2.0

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!