Przestrzeń miejska

Wolontariusze na start!

Stowarzyszenie Youth Human Impact
Dołącz teraz
78%
Pozostało
42 dni

Adres:

Łucka 15/207
00-842 Warszawa
Wola

Zadania

Poszukujemy osób które:

- Chciałyby zająć się prowadzeniem social media Stowarzyszenia (m.in. Facebook, Instagram)

- Chciałyby tworzyć grafiki (loga, szaty graficzne projektów, plakaty, infografiki)

Ile czasu?

2 razy w tygodniu po 3h

Szukamy chętnych do współpracy wolontariuszy, którzy chcieliby zaangazować się w działania prowadzone przez nasze Stowarzyszenie.

Dodatkowe wymagania

Do opieki nad social mediami potrzebujemy osoby, która jest kreatywna i ma pomysł na to jak w ciekawy sposób dotrzeć do naszych grup docelowych i zainteresować nowych odbiorców.

Osoba, która chciałaby tworzyć dla nas grafiki, musi być zaznajomiona z programami graficznymi typu Adobe Ilustrator/ Photoshop etc.

Oferujemy

Oferujemy:

- możliwość wyjazdów na bezpłatne projekty i szkolenia zagraniczne Erasmus+,

- możliwość rozwijania swoich pasji,

-zawarcie nowych kontaktów,

-doświadczenie w organizacji szkoleń, eventów i konferencji,

- możliwość realizacji swoich pomysłów na projekty/inicjatywy.

Możesz być także zainteresowany:

Projekt Kręgi Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością - poszukujemy wolontariuszy

Osoba potrzebująca wsparcia to pani Ania, która pisze o sobie w ten sposób: „Nazywam się Anna Z. Urodziłam się 2.04.1977. W chwili obecnej ma m 40 lat, mieszkam w Mieszkaniu Chronionym Treningowym. Mam kochających rodziców i jamniczka króliczego Gucia. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki, pisać na komputerze, prowadzić ciekawe prezentacje, brać udział w zajęciach psychologicznych, rozmawiać na różne ciekawe tematy, odwiedzać muzea. Interesuję się wydarzeniami w kraju i na świecie, kulturą różnych krajów, redagowaniem różnych tekstów, prowadzeniem baz danych, światem podwodnym, zdrowiem. Lubię robić zdjęcia, opracowywać różne wywiady, malować, rysować, grać w ping-ponga. Zastanawiam się nad jakimś ciekawym wolontariatem w spokojnym, kulturalnym i bezpiecznym miejscu. Jestem związana z Ośrodkiem Partnerzy na Woli. Potrzebuję wsparcia trenerów i osób z kadry w samodzielnym funkcjonowaniu w mojej kawalerce. Marzę o wyjeździe nad morze i o przeżyciu czegoś wyjątkowego(…)”

Projekt Kręgi Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością - szukamy wolontariuszy!

Osobą obecnie poszukującą jest pai Kasia, która pisze o sobie w ten sposób, która pisze o sobie tak: Mam na imię Kasia i mam 41 lat. Interesuję się modą, rozwiązywaniem krzyżówek, grami na komputerze np.: milionerzy, familiada oraz grą w kręgle. Obecnie nie pracuję. Chodzę do Ośrodka Partnerzy, do Stowarzyszenia Otwarte Drzwi od 1998 roku. Mamy różne ciekawe zajęcia. Na codzień jestem mamą Marcina, który ma 20 lat.

Seniorze, seniorko, zostań wolontariuszem w Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej!

Budżet partycypacyjny, aktywność osób starszych w życiu Warszawy, dbanie o lokalne sprawy – czy to ciekawe dla Pana/Pani kwestie? Chce Pan/Pani pomóc zadbać o to, by głos osób starszych był słyszalny? Lubi Pan/Pani kontakt z ludźmi, a przy okazji chce poznać od podszewki proces budżetu partycypacyjnego? Jeśli tak, zapraszamy do naszego nowego działania, które realizujemy w Śródmieściu i na Pradze-Północ, a którego celem jest zwiększenie świadomości osób pow. 60 r.ż. na temat budżetu partycypacyjnego i zachęcenie ich do wzięcia w nim udziału – od stworzenia własnego projektu aż do głosowania. Szukamy osób w wieku powyżej 60 lat.

Późne debiuty: Akademia 2.0

Późne debiuty to cykl warsztatów filmowych skierowanych do seniorek i seniorów z Warszawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają teoretyczne podstawy realizacji filmów, uczą się obsługi sprzętu i na koniec kręcą autorskie etiudy filmowe, które będą mieć kinową premierę!

Q Zmianom buduje zespół wolontariuszy!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom od 2004 roku inspiruje osoby w każdym wieku do wykorzystywania ich wewnętrznego potencjału. Działamy poprzez organizację szkoleń, warsztatów psychoedukacyjnych i psychoterapii. Aktywnie właczamy się w budowanie systemów wsparcia lokalnego na Pradze Północ. Wspieramy organizacje w zakresie zarządzania i monitoringu projektów. Naszym celem jest wspieranie procesów uczenia się i rozwoju osobowościowego dzieci, młodzieży i dorosłych. W swoich działaniach stawiamy na wyrównywanie szans edukacyjnych osób o różnym statusie społeczno-ekonomicznym. Współpracujemy z uczelniami, miastami, gminami, organizacjami pozarządowymi, firmami oraz ponad 35 szkołami i przedszkolami na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko. Ze swoimi działaniami dotarliśmy już do ponad 18 656 odbiorców (stan na 31.12.2015r.). Prowadzimy działalność projektową i odpłatną. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od