Dołącz teraz
Pozostało na zgłoszenie: 16 dni
Ofertę wybrało: 10 osób

Miejsce wykonywania zadań:

Domaniewska 50A
02-672 Warszawa
Śródmieście

Extremalny wolontariat - Avalon Extreme

Fundacja AVALON - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji zawodów sportowych i treningów dla osób z niepełnosprawnością!
Więcej o naszych najnowszych aktywnościach: https://avalonextreme.pl/news/

Avalon EXTREME to projekt promujący sporty extremalne osób z niepełnosprawnością, prowadzony przez ogólnopolską Fundację Avalon. Przełamujemy stereotypy, rozbijamy bariery i zmieniamy postrzeganie niepełnosprawności przez społeczeństwo. W tym celu organizujemy zajęcia i imprezy sportowe, które możesz tworzyć razem z nami :)

Nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do społeczności Avalon EXTREME?
Masz pytania, chcesz się zgłosić? Skontaktuj się z nami: kontakt@avalonextreme.pl

Zadania

Pomoc techniczna w treningach i turniejach rugby, crossfit, sitwake, asystowanie ON. Sędziowanie na zawodach motoryzacyjnych, rugby, wakeboardowych, crossfitowych i biegach ekstremalnych dla osób z niepełnosprawnością. Wsparcie graficzne, sportowe, marketingowe, fotograficzne, medialne lub inne – jesteśmy otwarci na współpracę, nowe pomysły i wszystko, czym możesz się z nami podzielić.

Ile czasu?

Tyle, ile chcesz :)

Minimalny wiek wolontariusza

13 lat

Dodatkowe wymagania

Każdy może dołączyć! :)
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: kontakt@avalonextreme.pl

Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza

Doceniamy Twoją pracę i oferujemy Ci…
Współpracę na podstawie porozumienia o wolontariacie,
możliwość przedłużenia działań na praktyki,
rekomendacje, które możesz zamieścić w CV,
ubezpieczenie i posiłki w trakcie imprez,
szkolenie z asystowania osobom z niepełnosprawnością potwierdzone dyplomem Avalon EXTREME,
ciągłość współpracy przy kolejnych eventach i cyklicznych zajęciach,
uczestnictwo w treningach crossfitowych, wakeboardowych, rugby,
zniżki, prezenty i vouchery od naszych partnerów,
możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Fundacji, związanych z życiem osób z niepełnosprawnością (sport, seksualność, codzienne życie osób na wózku),
…i mnóstwo świetnej zabawy :)